Biyografi

Can Coşkun Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Evli mi?

Can Coşkun kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı gazetecilerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Can Coşkun’dan söz edeceğiz.

Can Coşkun Kimdir?

  • Oyuncu.

Halk TV ekranlarında hafta içleri yayınlanan ”Haber Masası” adlı programı sunan Can Coşkun, Salı günleri ise ”Kayda Geçsin” isimli programı sunmaktadır. Gazeteci Şevket Coşkun’un oğlu olan Can Coşkun, Halk TV’de haber müdürü olarak görev yapmaktadır. Gazeteci Can Coşkun 2017 yılında evlenmiştir. Can Coşkun’un ”Af Talebi” adlı kitabın da yazarıdır. Can Coşkun aynı zamanda YouTube hesabından da paylaşımlar yapmaktadır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Can Coşkun, gazeteciliğe Halk TV ekranlarında devam etmektedir. Gazeteci Can Coşkun hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • mynet.com, haber: Can Coşkun kimdir? Can Coşkun kaç yaşında? Can Coşkun nereli?, erişim tarihi: 3 Mayıs 2022
  • dr.com.tr, Af Talebi, erişim tarihi: 3 Mayıs 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds