Biyografi

Şule Aydın Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Eşi?

Şule Aydın kimdir, nereli ve kaç yaşında, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı sunucuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Şule Aydın’dan söz edeceğiz.

Şule Aydın Kimdir?

  • Sunucu.

Şule Aydın, Halk TV’deki programının Ekim 2020 itibariyle sona erdiğini belirtmiş ve ”Her gün saat 13’te size merhaba dediğim Halk TV ile yollarımız ayrıldı. İzleyen herkese teşekkür ederim” ifadelerine yer vermiştir. Başarılı sunucu Şule Aydın, daha sonrasında ise yeniden Halk TV’deki programına devam etmiştir. Şule Aydın 25 Mart 2022 itibariyle Twitter hesabından yaptığı paylaşımda ”yaklaşık 2 yıl önce ayrılan yollarımız yeniden kesişti ve artık Halk TV’deyim. Dün olduğu gibi bugün de sesi kısılan herkese ses olmak için yeniden merhaba diyorum” ifadelerine yer vermiştir. Eşi Levent Yalçın’dır.

YouTube ve Twitter hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Şule Aydın’ın YouTube kanalında 100 bine yakın abonesi bulunmaktadır. Özellikle ”Tımarhanede Bu Hafta” videoları ile büyük beğeni toplamıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.