Biyografi

Serkan Atar Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri? Evli mi?

Serkan Atar kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Serkan Atar’dan söz edeceğiz.

Serkan Atar Kimdir?

  • Oyuncu.

1980 yılında Hatay’da dünyaya gelen Serkan Atar, dizi-film oyuncusudur. Lisans eğitimini Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Oyunculuk Bölümü’nde tamamlayan Serkan Atar, aynı zamanda AÖF Radyo Televizyon Programcılığı Bölümü mezunudur. İstanbul Devlet Tiyatrosu ve BKM’de oyunculuk yapan Serkan Atar, aynı zamanda çeşitli tiyatro kurumunda da oyuncu ve yazar olarak görev almıştır. Yasak Elma, Bizim İçin Şampiyon, Kolonya Cumhuriyeti ve Ah Be Birader gibi yapımlarda da rol alan Serkan Atar, evlidir ve bir kız çocuğu babasıdır.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Serkan Atar, oyunculuk çalışmalarına da aktif olarak devam etmektedir. Başarılı oyuncu Serkan Atar hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biliyo.org, Serkan Atar, erişim tarihi: 1 Mayıs 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.