Biyografi

Kemal Göktaş Kimdir? Kaç Yaşında? Aslen Nereli? Kitapları?

Kemal Göktaş kimdir, nereli ve kaç yaşında, kitapları? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı yazarların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Kemal Göktaş’tan söz edeceğiz.

Kemal Göktaş Kimdir?

  • Yazar.

1976’da Malatya’da dünyaya gelen Kemal Göktaş, lisans eğitimini ise Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde tamamlamıştır. Gazetecilik mesleğine 2000 yılında Radikal gazetesinde muhabir olarak başlayan Kemal Göktaş, sonrasında Vatan, Sabah ve Milliyet gibi gazetelerde çalışmış; akabinde ise Cumhuriyet gazetesinde birçok habere imza atmıştır. Kemal Göktaş aynı zamanda Kısa Dalga adlı medya kuruluşunun da yayın yönetmenidir.

Twitter hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Kemal Göktaş, bugün birçok medya kuruluşunda yazarlığa devam etmekte; çeşitli televizyon kanallarına da konuk olarak katılmaktadır. Tecrübeli yazar Kemal Göktaş hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynaklar:

  • haberler.com, (haber: Kemal Göktaş kimdir? Kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Kemal Göktaş’ın hayatı ve biyografisi!, erişim tarihi: 31 Mart 2022).
  • https://iletisim.com.tr/kisi/kemal-goktas/9093, erişim tarihi: 31 Mart 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi