Serkan Rutkay Ayıköz Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Oynadığı Diziler?

Serkan Rutkay Ayıköz kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Serkan Rutkay Ayıköz’den söz edeceğiz.

Serkan Rutkay Ayıköz Kimdir?

  • Oyuncu.

1991 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Serkan Rutkay Ayıköz, lisans eğitimini ise Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. Hayat Şarkısı adlı dizide Mahmut karakterine hayat veren Serkan Rutkay Ayıköz, sonrasında çeşitli dizi ve filmlerde de rol almıştır. Başarılı oyuncu Serkan Rutkay Ayıköz, sonrasında ise ”Hatırla Gönül” adlı dizide görev almıştır. Başarılı oyuncu Serkan Rutkay Ayıköz, son olarak FOX TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma adlı dizide ”Emir” rolünde oynamıştır.

İlginizi Çekebilir:  Berkay Hardal Kimdir? Nereli Ve Kaç Yaşında?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Serkan Rutkay Ayıköz 1.90 m boyundadır ve 85 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Serkan Rutkay Ayıköz, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Serkan Rutkay Ayıköz hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Asena Hotamış Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Serkan Rutkay Ayıköz ile İlgili Aramalar

Google’da Serkan Rutkay Ayıköz ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Serkan Rutkay Ayıköz Sevgilisi Serkan rutkay ayıköz Instagram Serkan Rutkay Ayıköz oynadığı Diziler Serkan Rutkay Ayıköz dizileri Serkan Rutkay Ayıköz burcu Serkan Rutkay Ayıköz boy Serkan Rutkay Ayıköz kaç yaşında Serkan Rutkay Ayıköz doğum günü

İlginizi Çekebilir:  Sosyal Medya Fenomeni Orhan Becerir Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara