Biyografi

Lalisa Manoban Kimdir? Yaşı? Boyu Kilosu? Sevgilisi?

Lalisa Manoban kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncu ve şarkıcıların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Güney Koreli şarkıcı Lalisa Manoban’dan söz edeceğiz.

Lalisa Manoban Kimdir?

  • Şarkıcı

Gerçek adı Pranpriya Lalisa Manoban olan sanatçı 27 Mart 1997 yılında Tayland’da dünyaya gelmiştir. Dünya astrolojisine göre burcu koç burcuyken çin astrolojisine göre öküzdür. Boyu 167 cm olan sanatçı 46 kg’dir. Budist dinine mensuptur. Dünyaca ünlü BLACKPİNK kız grubunun bir üyesi olan Lisa aynı zamanda oyuncu ve mankendir. Lise 2010 yılında TG Tayland elemelerini geçerek adını duyurmuştur zira o güne kadar YG Tayland yarışmasını kimse geçememiştir. Yıllarca staj yapan Lisa 2013 yılında BİGBANG grubunun üyesi olan Taeyang’ın Ringa Linga isimli şarkısının klipinde boy göstermiştir. Ondan 2 yıl sonra ise BLACKPİNK grubuyla çıkışını yapmıştır. Lisa, Korece, Japonca, İngilizce ve Tayca olmak üzere dört dil bilmektedir. Ayrıyeten ukulele çalmaktan hoşlandığı bilinmektedir. Lisa’nın magazine yansımış herhangi bir ilişkisi olmamakla beraber hayranları onu BTS grubundan Jungkook ile yakıştırmaktadır. Bunun yanında Korece, İngilizce, Tayca ve Japonca bilmektedir.

Doğum günü:27 Mart 1997
Burcu:Koç
Çin Burcu:Öküz
Boyu:167 cm.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Lalisa Manoban, şarkıcılık çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı şarkıcı Lalisa Manoban hakkında merak edilen anne babası kardeşleri kim, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds