Sermet Yeşil Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Sermet Yeşil kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı dizi ve filmler? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Sermet Yeşil’den söz edeceğiz.

Sermet Yeşil Kimdir?

  • Oyuncu.

1977 senesinde Eskişehir’de dünyaya gelen Sermet Yeşil, oyuncu olarak tanımakta ve bilinmektedir. Lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde tamamlayan Sermet Yeşil, 1999’da oyunculuk çalışmalarına başlamıştır. Bu zamana kadar birçok dizi ve filmde rol alan Sermet Yeşil, Leyla ile Mecbun, Şubat, Muhteşem Yüzyıl, Karadayı, Mor Menekşeler, Gönülçelen ve Çukur gibi dönemin popüler dizilerinde de rol almıştır. Sermet Yeşil, özellikle Şubat dizisiyle popüler hale gelmiştir. Payitaht: Abdülhamid dizisinde Zalman karakterine hayat veren Sermet Yeşil, Akıncı adlı dizide de Köksal karakterine hayat vermiştir.

Sermet Yeşil

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Sermet Yeşil 1.70 m boyundadır ve 68 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Sermet Yeşil, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Sermet Yeşil hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

yabancı dizi izle