Şevket Çapkınoğlu Kimdir? Yaşı? Boyu? Oynadığı Diziler?

Şevket Çapkınoğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Şevket Çapkınoğlu’ndan söz edeceğiz.

Şevket Çapkınoğlu Kimdir?

  • Oyuncu.

13 Mart 1974 tarihinde dünyaya gelen Şevket Çapkınoğlu, lisans eğitimini ise Atatürk Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Bu zamana kadar çeşitli dizi ve filmlerde görev alan Şevket Çapkınoğlu, özellikşe Akıncı ve Kuruluş Osman gibi dizilerde oynadığı rollerle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

İlginizi Çekebilir:  Instagram Fenomeni Sümeyye Ömer Acartürk Kimdir?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Şevket Çapkınoğlu 1.75 m boyundadır ve 74 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Şevket Çapkınoğlu, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Şevket Çapkınoğlu hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Merve Üçer Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Hangi Dizilerde Oynadı?

Şevket Çapkınoğlu ile İlgili Aramalar

Google’da Şevket Çapkınoğlu ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; şevket çapkınoğlu aslen nereli, şevket çapkınoğlu boyu kaç, şevket çapkınoğlu oynadığı diziler nelerdir, şevket çapkınoğlu boyu kilosu, şevket çapkınoğlu instagram hesabı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara