Tolga Güleç Kimdir? Yaşı? Boyu? Oynadığı Diziler?

Tolga Güleç kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Tolga Güleç’ten söz edeceğiz.

Tolga Güleç Kimdir?

  • Oyuncu.

20 Eylül 1981 tarihinde Hatay’ın İskenderun ilçesinde dünyaya gelen Tolga Güleç, aslen İzmirlidir. Lisans eğitimini İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü Oyunculuk Anasanat Dalı’nda tamamlayan Tolga Güleç, 2004 yılında Büyük Buluşma adlı dizide ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır. Başarılı oyuncu Tolga Güleç, sonrasında ise Son Çıkış, Adını Kalbime Yazdım, Gece Gündüz, Hatırla Sevgili, Hayat Ağacı, Kırık Kanatlar adlı dizilerde rol almıştır. Tolga Güleç, ardından da Fazilet Hanım ve Kızları adlı dizide Gökhan karakterine hayat vermiştir. 2013 yılında Yeliz Şar ile evlenen Tolga Güleç, sonrasında ise Leke adlı dizide Mehmet Tuna rolünde oynamıştır.

İlginizi Çekebilir:  Kayra Zabcı Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Tolga Güleç 1.76 m boyundadır ve 75 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Tolga Güleç, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Tolga Güleç hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Kıvanç Kasabalı Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Tolga Güleç ile İlgili Aramalar

Google’da Tolga Güleç ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Tolga Güleç sevgilisi kim? Tolga Güleç kaç yaşında? Tolga Güleç sevgilisi var mı?, Tolga Güleç İlayda Alişan Tolga Güleç Boyu Tolga Güleç sevgilisi Serkay Tütüncü Tolga Güleç Kırmızı Oda Tolga Güleç mucize Doktor Tolga Güleç dizileri Tolga Güleç Instagram

İlginizi Çekebilir:  Zeynep Naz Eyüboğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara