Biyografi

Öykü Beren Yapıcı Kimdir? Kaç Yaşında? Aslen Nereli?

Öykü Beren Yapıcı kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi film ve reklamlar nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Öykü Beren Yapıcı’dan söz edeceğiz.

Öykü Beren Yapıcı Kimdir?

  • Oyuncu.

2004 yılında dünyaya gelen Öykü Beren Yapıcı, oyuncu olarak tanınmaktadır. Genç oyuncu Öykü Beren Yapıcı, 1.63 m boyundadır ve 46 kilodur. Oyunculuk çalışmalarına Layla Şirin Menajerlik bünyesinde devam eden Öykü Beren Yapıcı, öncesinde BTC Türk, Pepsi ve Trendyol reklam filmlerinde de oynamıştır. Yapıcı, aynı zamanda Arka Sokaklar dizisinde Sema karakterine hayat vermiştir. Aslen Edirneli olan Yapıcı, İstanbul’da yaşantısına devam etmektedir. Yeşil gözlüdür ve açık kumral saçlıdır.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Öykü Beren Yapıcı’nın 10 binden fazla takipçisi vardır. Güzel oyuncu Öykü Beren Yapıcı hakkında merak edilen aslen nereli, doğum tarihi nedir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • gdeteam.com, erişim tarihi: 8 Nisan 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.