Özden Özdoğan Kimdir? Yaşı? Eşi? Boyu? Ne İş Yapıyor?

Özden Özdoğan kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı sosyal medya fenomenlerinin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Özden Özdoğan’dan söz edeceğiz.

Özden Özdoğan Kimdir?

  • Oyuncu.

1990 tarihinde dünyaya gelen Özden Özdoğan, ”Hepsigiy” markasının kurucusudur. Özden Özdoğan, sosyal medya fenomeni ve influencer olarak bilinmektedir. Bunun yanı sıra moda yazarlığı, fitness eğitmenliği ve işletmecilik geçmişi de bulunmaktadır. Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Fransız Dili ve Edebiyatı bölümünde tamamlayan Özden Özdoğan, sonrasında ise Londra’da eğitimine devam etmiştir. Hem İngilizce hem de Fransızca bilmektedir. Ahmet Özdoğan ile 10 yıllık evli olan Özden Özdoğan’ın bu evliliğinden 3 kızı ve 1 oğlu dünyaya gelmiştir. Duru, Azra, Rozelin ve Beyaz çocuklarının ismidir. Eşi Ahmet Özdoğan ise aslen Karslıdır. Özden Özdoğan’ın annesi Amasyalı babası ise Bingöllüdür; eşi ile arasında 9 yaş fark vardır.

Boyu ve Kilosu?

  • Sosyal medya fenomeni Özden Özdoğan 1.60 m boyundadır ve 55 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlara devam eden Özden Özdoğan, girişimlerine de devam etmektedir. Başarılı sosyal medya fenomeni Özden Özdoğan hakkında merak edilen annesi babası kardeşleri kim, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.