Biyografi

Sibil Çetinkaya Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi?

Sibil Çetinkaya kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, sevgilisi kim, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı sosyal medya fenomenlerinin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Sibil Çetinkaya’dan söz edeceğiz.

Sibil Çetinkaya Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni.

Ermeni kökenli ve aslen Sivaslı olan Sibil Çetinkaya, 10 Mayıs 1994’de dünyaya gelmiştir. 27 yaşındadır. Boğa burcudur. 1,70 boyunda ve kilosu 55-60 aralığında değişmektedir. Ayak numarası 40’tır. Sevgilisi Ömer Ersin’dir. İyi derecede İngilizce bilmektedir. Kalabalık bir aileye sahiptir. 3 kardeştir.

Alek adında küçük erkek kardeşi, Narod adında da bir ablası vardır. Ailesi ile birlikte İstanbul’da yaşamaktadır. Oyunculuk kursuna gitmiştir. Bilgi Üniversitesi’nde Medya İletişim bölümünde (İngilizce) eğitimini tamamlamıştır. Bu eğitimi süreci içinde oyuncuk eğitimlerine de devam etmiştir. Bunun ardında Londra’da oyunculuk eğitimi almıştır. LAMDA oyunculuk sertifikasına sahip olmuştur. Önemli tiyatro oyunlarında yer almıştır. Fakat Türkiye’ye geldiğinde oyunculuğa devam etmemiştir. En sevdiği renk turuncudur. Bale ve tenis sporları ile uğraşmaktadır. Enerjik bir yapıya sahip olan Çetinkaya, sosyal medya üzerinde beğenilen paylaşımlar yapmaya devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds