Biyografi

Sidar Tublek Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Sevgilisi?

Sizler için derlediğimiz biyografi serimizde son olarak Mehmet: Fetihler Sultanı dizisinde Ulubatlı Hasan karakterini canlandıran Sidar Tublek’e ait bilgileri aktaracağız. Sidar Tublek kimdir? Kaç yaşında? Hangi dizilerde oynamıştır?

2002 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Tublek, İstanbul Aydın Üniversitesi, Tiyatro bölümü öğrencisidir. 1.72 boyunda olan oyuncu, balık burcudur. Birçok tiyatro deneyimi de yaşayan Sidar Tublek Masumlar Apartmanı dizisinde Naci karakterinin gençliğini canlandırmıştır. Masumlar Apartmanı Tublek’in ilk ekran deneyimi olmuştur. Tublek’in sevgilisinin olup olmadığı konusunda herhangi bir bilgiye ulaşmadık. Bu konuda görüş ve önerileriniz bize yorum olarak iletebilirsiniz.

Mehmet Fetihler Sultanı Dizisi’nde Ulubatlı Hasan karakteri ile ekranlarda olan Sidar Tublek Instagram üzerinden aktif olarak paylaşım yapmayı sürdürüyor. Tublek’in (@sidartublek_) 9 bine yakın takipçisi vardır.

Rol Aldığı Projeler

  • Mehmet: Fetihler Sultanı- 2024
  • Bir Sevdadır- 2024
  • Masumlar Apartmanı- 2020-2021
  • Kaynak: biyografya.com, (Erişim Tarihi: 28.02.2024)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi