CNN Türk Muhabiri Duygu Ayaz (Bayram) Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu Kaç?

CNN Türk muhabiri Duygu Ayaz kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini ve bazı sunucu ve spikerlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Duygu Ayaz’dan söz edeceğiz.

Duygu Ayaz Bayram Kimdir?

  • Muhabir.

Tam adı Duygu Ayaz Bayram’dır.1988 yılında Zonguldak’ta dünyana gelen Duygu Ayaz liseyi Zonguldak Hasan Ali Yücel Lisesi’nde okumuş 2005 yılında Başkent Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölüme’ne başlamıştır.

Televizyonculuğa her daim ilgisinin olduğunu belirten Duygu Ayaz, televizyonculuk kariyerine üniversite öğrencisi iken 1. sınıfta başlamıştır. Mehmet Haberal’ın sahibi olduğu Kanal B ekranlarında staj yapmaya başlamıştır.

Muhabir olmayı çok istediğini belirten Duygu Ayaz, 2. sınıfta ise CNN Türk’te çalışmaya başlamış ve bu tarihten itibaren de çalışmalarına devam etmektedir.

CNN Türk’te yer alan habere göre arkadaşları ile vakit geçirmekten hoşlandığını ifade eden Duygu Ayaz, ayrıca tam bir deniz tutkunu olduğunu da belirtiyor. Muhabirlikten boş kalan vakitlerinde ise mutfakta vakit geçirmeyi ve yeni tatlar denemeyi sevdiğini dile getiriyor. Psikolojik kitapların ilgisini çektiğini, en büyük hayalinin ise Zonguldak’a dönmek olduğunu da belirmektedir. İngilizce bilen Duygu Ayaz, Arapçayı da başlangıç seviyesinde bildiğini ve ilerletmek istediğini ifade etmektedir.

Duygu Ayaz ile İlgili Aramalar

Google’da Duygu Ayaz ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Duygu Ayaz Bayram Duygu Ayaz CNN TÜRK Duygu Ayaz Bayram evli mi Duygu Ayaz evlendi Duygu Ayaz Bayram nereli Duygu Kaya Duygu Ayaz Bayram Instagram Duygu Ayaz Bayram kim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: