Şifanur Gül Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Şifanur Gül kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi var mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Şifanur Gül’den söz edeceğiz.

Şifanur Gül Kimdir?

  • Oyuncu.

1995 yılında dünyaya gelen Şifanur Gül, lisans eğitimini ise Ankara Üniversitesi Devlet Tiyatrosu Oyunculuk Anabilim Dalı’nda tamamlamıştır. Focus Film bünyesinde oyunculuk çalışmalarına devam eden Şifanur Gül, son olarak Star TV ekranlarında yayınlanan Sevdim Seni Bir Kere adlı dizide Eylül karakterine hayat vermiştir.

İlginizi Çekebilir:  TRT Belgesel Su Savaşları Sunucusu Çağlar Demirkapı Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Eşi Kimdir? Boyu?

Oynadığı Diziler?

  • Uyanış: Büyük Selçuklu (Gülperi, TV Dizisi 2020)
  • Sevdim Seni Bir Kere (Eylül, TV Dizisi 2019)

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Şifanur Gül 1.70 cm boyundadır ve 55 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Şifanur Gül, oyuculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Şifanur Gül hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir gibi soruların cevaplarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  A Spor Spikeri Kerem Canbulat Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Hangi Takımlı?

Şifanur Gül ile İlgili Aramalar

Google’da Şifanur Gül ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Şifanur gül kaç yaşında? Şifanur Gül boyu kaç? Şifanur Gül sevgilisi kim? Şifanur Gül aslen nereli?, Berk Bakioğlu Şifanur Gül Sevgilisi Şifanur Gül Berk Bakioğlu Şifanur Gül Büyük Selçuklu Şifanur Gül Instagram Şifanur Gül benim adım melek Şifanur Gül doğum tarihi Şifanur Gül yeni dizisi

İlginizi Çekebilir:  Didem Özfiliz Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Diziler?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara