Mert Kurdal Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Mert Kurdal kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Mert Kurdal’dan söz edeceğiz.

Mert Kurdal Kimdir?

  • Oyuncu.

1984 yılında Ankara’da dünyaya gelen Mert Kurdal, lisans eğitimini ise Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği Bölümü’nde tamamlamıştır. Mezun olduktan sonra oyunculuk üzerine eğitimler alan Mert Kurdal, Vatanım Sensin adlı dizide Yanık Efe rolünü canlandırmıştır. Başarılı oyuncu Mert Kurdal, daha öncesinde ise Aramızda Kalsın, Dedektif Memoli, Yeniden Başla, Kasaba ve Bizim Evin Halleri gibi çeşitli projelerde görev almıştır.

İlginizi Çekebilir:  Mehmet Yücel Özkal Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Başarılı oyuncu Mert Kurdal, son olarak Show TV ekranlarında yayınlanan Ramo adlı dizide Abdo karakterine hayat vermiştir. Kurdal, özellikle bu diziyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Mert Kurdal 1.88 cm boyundadır ve 84 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Mert Kurdal, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Mert Kurdal hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların cevaplarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Eda Dunisa Şölenci Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Sevgilisi? Boyu?

Mert Kurdal ile İlgili Aramalar

Google’da Mert Kurdal ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Mert Kurdal Vatanım Sensin Mert Kurdal Oynadığı Diziler Mert Kurdal Instagram Mert Kurdal kim, mert kurdal boyu kilosu, mert kurdal aslen nereli, mert kurdal hangi dizilerde oynadı, mert kurdal kim

İlginizi Çekebilir:  Seda Özen Bilgili Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara