Sıla, Hazer Amani ile Aşk mı Yaşıyor? Hazer Amani Kimdir? İşte Detaylar

Son zamanlarda şarkıları ve sesi ile değil aşk hayatı ve yaşadıkları ile gündeme gelen şarkıcı Sıla Gençoğlu’nun son olayı ise Hazer Amani ile Beşiktaş’ta bir araç içerisinde sarmaş dolaş görüntülenmesi oldu.

İkili, gazetecilerin patlayan flaşlarına aldırış etmedi. 16 Ocak tarihinde (geçtiğimiz gün) Beşiktaş’ta saat 22.30 sularında bir otomobilde ikili sarmaş dolaş yakalanmış ve gazetecilere aldırış etmeden uyumaya devam ettiler.

Hazer Amani’nin otomobilden inerken parmağındaki yüzük ise dikkatlerden kaçmadı. Ünlü şarkıcı Sıla ise yorgun ve bakımsız görüntüsü ile dikkat çekti.

İkili daha sonra Sıla’nın Nişantaşı’ndaki evine doğru yola çıktılar. Ayakta durmakta güçlük çeken Sıla’ya sitenin güvenliği ve Amani destek çıktı.

Görüntülerle ilgili olarak sessizliğini ilk bozan ise şef Hazer Amani oldu. Evli olduğu bilinen şef Hazer Amani, Sıla ile aralarında herhangi bir ilişki olmadığını, Sıla ile bir proje üzerinde konuştuklarını söyledi.

Hazer Amani, Sıla’nın Nişantaşı’ndaki evine gittiği ve eşi ile problemler yaşadığı ile ilgili çıkan haberlere ise ”Sıla’nın evine gitmedim beni Bomonti’ye bıraktılar. Eşimle aramızda hiçbir problem yok. Sıla ile eşim arkadaş değiller.” yanıtını verdi.

Hazer Amani Kimdir?

Anne tarafından Türk baba tarafından İranlı ailenin bir çocuğu olan Amani, 1977 yılında Ankara’da dünyaya geldi. TED Ankara Koleji’ni bitiren Amani, daha sonra Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nde Sosyoloji bölümünden mezun oldu. Mutfağa olan ilgisinden dolayı kendisini bu alanda uzmanlaştırmak isteyen Amani, Güney Afrika’da bulunan Cordon Bleu’ya gitti ve burada 3 yıl aşçılık eğitimi aldı. Stajını yaptığı yerde 4 yıl çalıştı ve oradan baş aşçı olarak ayrıldı. Ardından bir otelde baş aşçı olarak çalışırken Yusuf Köksal ile tanışan Amani, Türkiye’ye döndü ve 2011 senesinde ”En Yaratıcı Şef” ödülüne layık görüldü. Asıl çıkışını MasterChef isimli yemek yarışmasında yapan Amani, 2013 yılında Deniz Mumcuoğlu ile evlenmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.