Şilan Makal Özbayraklı Kimdir? Aslen Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu?

Şilan Makal Özbayraklı kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise sizlere kısaca Şilan Makal Özbayraklı’dan söz edeceğiz.

Şilan Makal Özbayraklı Kimdir?

  • Oyuncu

1993 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Şilan Makal Yıldırım, lisans eğitimini Beykent Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü’nde tamamlamıştır. Jüri üyeliğini Nur Yerlitaş, Ivana Sert ve Kemal Doğulu, sunuculuğunu ise Öykü Serter’in yaptığı İşte Benim Stilim isimli yarışmaya katılan ve bu yarışma ile ününü geniş kitlelere duyuran Şilan Makal Özbayraklı, oyuncu olmak istediğini belirtmiş ve bu amaç doğrultusunda Tuğçe Yıldırım’dan Uygulamalı Oyunculuk Eğitimi almıştır.

İlginizi Çekebilir:  Survivor Sena Özdemir Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Murat Dalkılıç’ın ‘Aşinayız’ adlı parçasında rol alan Şilan Makal Özbayraklı, ilk oyunculuk deneyimini ise Show TV ekranlarında yayınlanan Yeni Gelin dizisinde yaşamıştır. Güzel oyuncu Şilan Makal Mayıs 2020’de sırasıyla Bursaspor, Fenerbahçe ve Galatasaray forması giyen A Milli Takım oyuncusu Şener Özbayraklı ile dünya evine girmiştir.

İlginizi Çekebilir:  Doğaç Yıldız Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Kaç Yaşında?

Şilan Makal Özbayraklı ile ilgili olarak en çok merak edilen sorulardan biri de kaç yaşında olduğudur. Oyuncu Makal Özbayraklı, yukarıda da belirttiğimiz gibi 1993 senesinde dünyaya gelmiştir. Yani kendisi şu anda 27 yaşındadır.

Aslen Nereli?

İsminden dolayı sık sık kendisi hakkında Kürt mü sorusu sorulmakta ya da Diyarbakırlı olup olmadığı merak edilmektedir ancak güzel oyuncu Şilan Makal Özbayraklı aslen Artvin Borçkalıdır. Şilan Makal Özbayraklı’nın

Instagram üzerinde 415 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. En kısa sürede sizlerle boyu, annesi, babası, kardeşleri gibi detay konu başlıklarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Instagram Fenomeni Zuhal Okçu Özden Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Sevgilisi? Boyu?

Şilan Makal Özbayraklı ile İlgili Aramalar

Google’da Şilan Makal Özbayraklı ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; şilan makal, işte benim stilim Şilan Makal aslen nereli Şilan Makal Kürt mu Şilan Makal Diyarbakır Şilan Makal Vikipedi Şilan Makal evlendi Şilan Makal estetiksiz hali Şilan Makal Yeni Gelin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara - Eskişehir Oto Ekspertiz - Oto Ekspertiz