Sağlık

Silverdin Pişiğe İyi Gelir mi?

Silverdin krem yaralar için aktif olarak kullanılan etkili bir krem türüdür. Sağlık kategorimizde önceki makalelerde sizlere pişiğe, yaraya iyi gelen kremler hakkında detaylı bilgiler vermiştik. Bu makalemizde bilgilendirmelerimize başlarken direkt belirtelim, Silverdin pişiğe iyi gelmez. Ancak dolaylı olarak başka bir krem ile tedavi yerine az da olsa olumlu etkisi olabilmektedir. Prospektüsünü detaylı bir şekilde incelediğimizde pişik ile ilgili hiçbir bilgi bulunmamaktadır. İlacın prospektüsünde belirtilen tanımında yara olan bölgenin üzerinde iltihap oluşmasını engellendiği açıklanmaktadır. Her ilaçta olduğu gibi bu ilaca karşı da alerji geliştirme ihtimaliniz bulunmaktadır. En iyi sonucu almak için bir cildiye doktoruna danışmanız sizin için en iyi sonucu verecektir.

Silverdin Bebeklerde Pişiğe İyi Gelir mi?

Pişik problemi bebeklerde, yetişkinlerden çok daha sık olarak karşılaşılan bir problem olduğundan dolayı çok merak edilen sorular arasındadır. Silverdin bebeklerde de pişiğe iyi gelmez. Hatta bebeklerin ciltleri çok daha hassas olduğundan dolayı bir ilaç veya krem kullanım konusunda çok daha dikkatli olmanız gerekmektedir.

Kaynak: https://www.ilacbu.com/silverdin-pisige-iyi-gelir-mi/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi