Biyografi

Simay Eşme Kimdir? Aslen Nereli? Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi?

Simay Eşme kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Simay Eşme’den söz edeceğiz. 

Simay Eşme Kimdir? 

  • Oyuncu.

2000 yılında dünyaya gelen Simay Eşme, dizi-film oyuncusudur. Lisans eğitimini İstanbul Bahçeşehir Üniversitesi Konservatuvarı Tiyatro bölümünde tamamlamıştır. Oyunculuk çalışmalarına Rabia Düzenli menajerlik bünyesinde devam eden Simay Eşme, bu zamana kadar çeşitli tiyatro oyunlarında rol almış aynı zamanda farklı dizi ve filmlerde de oynamıştır.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Simay Eşme, oyunculuk çalışmalarına da aktif olarak devam etmektedir. Başarılı oyuncy Simay Eşme hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız. 

kaynakça:

– biliyo.org, Simay Eşme, erişim tarihi: 2 Şubat 2024

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds