Biyografi

Simel Keçicioğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Simel Keçicioğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Simel Keçicioğlu’ndan söz edeceğiz.

Simel Keçicioğlu Kimdir?

  • Oyuncu.

1987 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Simel Keçicioğlu, lisans eğitimini ise İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. Simel Keçicioğlu, ilk oyunculuk deneyimini ise 2012 senesinde, Alev Alev adlı dizide yaşamıştır. Başarılı oyuncu Simel Keçicioğlu, söz konusu dizide Rıza Akın, Berk Oktay, Hande Soral ve Rojda Demirer ile beraber rol almıştır. Başarılı oyuncu Simel Keçicioğlu, 2010 senesinde ”Türkan” isimli dizide görev almıştır. 2009 senesinde ise Canını Sevdiğim İstanbul isimli dizide rol almıştır. Başarılı oyuncu Simel Keçicioğlu, söz konusu dizide Tuğba Ünsal, Vural Çelik, Levent Ünsal ve Umut Sezgin ile beraber rol almıştır. Başarılı oyuncu Simel Keçicioğlu ayrıca STAR TV ekranlarında yayınlanan Avlu adlı dizide Derya rolünde oynamıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Simel Keçicioğlu 1.70 m boyundadır ve 57 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Simel Keçicioğlu, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Simel Keçicioğlu hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını da en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Simel Keçicioğlu ile İlgili Aramalar

Google’da Simel Keçicioğlu ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Simel Keçicioğlu oynadığı Diziler Simel keçicioğlu avlu Simel Keçicioğlu kimdir Simel Keçicioğlu Twitter Simel Keçicioğlu boyu, Simel Keçicioğlu boyu kilosu, Simel Keçicioğlu instagram hesabı, Simel Keçicioğlu oynadığı diziler?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds