Mihrimah Cankur Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Diziler?

Mihrimah Cankur kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Mihrimah Cankur’dan söz edeceğiz.

Mihrimah Cankur Kimdir?

  • Oyuncu.

8 Haziran 2011 senesinde İstanbul’da dünyaya gelen Mihrimah Cankur, 2018 senesinde STAR TV ekranlarında yayınlanan Avlu adlı dizide rol almıştır. 2017 senesinde ”Hadi Be Oğlum” adlı filmde rol alan Mihrimah Cankur, bu zamana kadar çeşitli reklam filmlerinde de rol almıştır. Başarılı oyuncu Mihrimah Cankur, bu zamana kadar; Ikea, Nissan, Arçelik, Kale Kilit, Toyota, Vodafone gibi çeşitli markaların reklamlarında görev almıştır. Başarılı oyuncu Mihrimah Cankur, IMC Ajans bünyesinde oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Nişan Şirinyan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Mihrimah Cankur 1.25 m boyundadır ve 25 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Mihrimah Cankur, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Mihrimah Cankur hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Kimya Gökçe Aytaç Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Mihrimah Cankur ile İlgili Aramalar

Google’da Mihrimah Cankur ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Mihrimah Cankur Mihrimah Cankur kimdir Mihrimah Cankur oynadığı diziler Mihrimah Cankur nereli, Mihrimah Cankur boyu kaç, Mihrimah Cankur boyu kilosu, Mihrimah Cankur aslen nereli, Mihrimah Cankur hangi dizilerde oynadı, Mihrimah Cankur boyu kilosu

İlginizi Çekebilir:  Damla Kalaycık Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Ne İş Yapıyor? Boy-Kilo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara