Sağlık

Sinegra Etkisi Kaç Saat Sürer?

Piyasada başka markalarla bilinen birçok ereksiyon ilacı bulunmaktadır. Sinegra ilaç ismi olarak çok bilinmese de etkisi kanıtlanmış bir medikal ürün türüdür. Sinegra etkisini yaklaşık 1 saat içerisinde göstermeye başlamaktadır. Çalışma mekanizması olarak kan akışının penise gitmesini sağlayarak, sağlıklı bir ereksiyon sağlar. İlacın kullanımı esnasında alkol ile kesinlikle alınmaması gereklidir. Ayrıca tansiyon ve kalp rahatsızlığı bulunan kişilerin kullanımı da son derece ciddi rahatsızlıklara yol açabilir. Eğer bu şekilde bir rahatsızlığını bulunuyor ise kullanmadan önce doktorunuza başvurunuz.

Sinegra etkisi ise yaklaşık 4-5 saat sürer. İlacın etkisi bittiği anda üst üste kullanılması da beklenmeyen olumsuz etkilere sebep olabileceğinden dolayı kullanımdan sonra tekrar içilmesi için beklenmesi gerekebilir. Etki süresini artırmak amacıyla çift doz almak ya da birkaç saat sonra tekrar kullanımı kesinlikle önerilmemektedir. En çok görülen ciddi yan etkilerinden biri ise duymada azalma yaşanmasıdır. Duyma ile ilgili bir problem yaşadığınızda da derhal doktorunuza başvurmanız gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi