Biyografi

Sinem Ergin Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri? Eşi?

Sinem Ergin kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Sinem Ergin’den söz edeceğiz.

Sinem Ergin Kimdir?

  • Oyuncu.

Sinem Ergin Çakıroğlu. 1987 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Sinem Ergin, dizi-film oyuncusudur. Lisans eğitimini Beykent Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde tamamlayan Sinem Ergin, Yunus Çakıroğlu ile evlidir. Oyunculuk çalışmalarına Ezgi Karagöz Ajans bünyesinde devam eden Sinem Ergin, bu zamana kadar birçok dizi ve filmde oynamış; aynı zamanda birçok tiyatro oyununda da görev almıştır. Sinem Ergin 1.58 m boyundadır.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Sinem Ergin, oyunculuk çalışmalarına da aktif olarak devam etmektedir. Başarılı oyuncu Sinem Ergin hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • kimnereli.net, Sinem Ergin, erişim tarihi: 13 Mart 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi