Siyamend Kaçmaz Kimdir? Kaç Yaşında? Evli mi? Ne İş Yapıyor?

Siyamend Kaçmaz kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı gazetecilerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Siyamend Kaçmaz’dan söz edeceğiz.

Siyamend Kaçmaz Kimdir?

  • Gazeteci.

Öğretmen bir babanın çocuğu olarak dünyaya gelen Siyamend Kaçmaz, Karaman Anafartalar Okulu’nu bitirmiş, Karaman Lisesi’nden 1992 yılında mezun olmuş; lisans eğitimine Malatya İnönü Üniversitesi Eğitim Fakültesi Resim Bölümü’nde başlamış ancak Ankara Gazi Eğitim Fakültesi Resim Grafik Bölümü’nde tamamlamıştır. Kısa bir süre Batman Lisesi’nde resim öğretmenliği yapan Siyamend Kaçmaz, daha sonra mesleğinden istifa etmiş ve Moskova’ya taşınmıştır. Aynı zamanda burada Moskova Devlet Kültür Üniversitesi Gazetecilik Bölümü’nü bitirmiştir. Siyamend Kaçmaz, ayrıca Demirören Haber Ajansı Rusya temsilcisi olarak görev yapmaya devam etmektedir. Siyamend Kaçmaz, TRT Spor’da Sporcu Vizesi adlı programı sunmaktadır. Yaşı net olarak bilinmemekle beraber 47-48 yaşlarında olduğu tahmin edilmektedir.

Sosyal medya hesaplarından da paylaşımlarına devam eden Siyamend Kaçmaz, gazetecilik ve temsilcilik görevlerine/çalışmalarına devam etmektedir. Siyamend Kaçmaz hakkında merak edilen doğum tarihi, evli mi bekar mı gibi soruların yanıtlarını annesi kardeşleri kim, Kürt mü gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

yabancı dizi izle