Teknoloji

Sosyal İçerik Platformu

Son zamanların en iyi Türk sosyal içerik platformlarından bir tanesi olan qargamel; birçok alanda faaliyet göstermeyevermeye devam ediyor. Kullanıcı odaklı gelişim gösteriyor olması, herkesin anlık olarak erişimlerine yardımcı oluyor. 

Kolay bir ara yüz kullanılarak geliştirilen sitede, en ufak sorun yaşamadan her kesimden kullanıcılar erişebiliyor. Sitede a’dan z’ye kadar her şeyin bulunuyor olması, aranan her şeye rahatlık ile erişim fırsatı sunuyor. Biyografi kısmında; futbolculardan şarkıcıların, siyaset bilim adamlarından Türk film dizi oyuncularına kadar herkesin biyografilerine ulaşma imkanı veriyor. Özellikle de ev kadınları, öğrenciler ve yalnız yaşayanlar için tatlılardan çorbalara, ana yemekten ara sıcaklara kadar akla gelen birçok tarif veriliyor. Böylece hem malzemelerin miktarı hem de adım adım nasıl yapılacak olduğunu öğrenmek çok kolay oluyor. 

Biyografilere anlık erişebileceksiniz…

Türk film ve dizi oyuncularından, futbolculara kadar herkesin biyografilerine anlık olarak ulaşma imkanı geliyor. En gerçek bilgilere anlık olarak ulaşmanın kolaylığını sunarken, en detaylara kadar her şeyi öğrenme fırsatlarını getiriyor. Her zaman kullanıcıların rahat etmesi – aradıkları her şeye anlık ulaşım fırsatlarını getiriyor. 

Sağlık üzerine bilgi paylaşımı uzmanlardan tavsiyeler…

Bu hayatta en önemli şey sağlığımız. qargamel.com olarak sağlık alanında gerekli en temel bilgilerden, şifalı bitkilere kadar birçok şeyin neye yaradığına anlık ulaşma fırsatı bulunuyor. Bitkilerin faydalarından, hangi hastalık için hangi bitki neye yarar, hangi bitkinin neye zararı vardır gibi bitkiler hakkında bilinmesi gereken tüm detaylar sunulmaya devam ediyor. Asıl kurulum amacı her zaman kullanıcıların istediklerine anlık yanıt verebilmek, başka bir adrese gerek kalmadan, her şeye yanıt verebilmek. Bu yüzden hazırlanan tüm içeriklerin kullanıcı odaklı olmasına dikkat ediyor, bu doğrultuda ilerlemeye devam ediyor. Ara butonu kısmına aradığınız bilgileri yazabilir, önünüze açılan ekranlardan kendinize uygun olanları seçebilirsiniz. 

Sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz… 

Facebook, twitter, pinterest gibi sosyal medya alanlarından takip etme fırsatı sunuluyor. Tüm gelişmelerden anlık olarak bilgi sahibi olmak için; sosyal medya alanlarından takip ederek, tüm güncellemelerden anlık haberdar olma fırsatları sunuluyor. 

Kaynak: https://www.qargamel.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.