TV 100 Muhabiri Mehtap Sürücü Soyer Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Eşi Kimdir?

Mehtap Sürücü Soyer kimdir, nereli ve kaç yaşında, eşi kimdir, boyu kaç, instagram hesabı ne, doğum tarihi nedir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin biyografisini ve bazı kanallardaki muhabir ve spikerlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca TTV 100 muhabiri Mehtep Sürücü Soyer’den söz edeceğiz.

Mehtap Sürücü Soyer Kimdir?

  • Muhabir.

1992 yılında dünyaya gelen Mehtap Sürücü, lisans eğitimini Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik ve İlgili Programlar Bölümü’nde 2015 yılında tamamlamıştır. Gazetecilik kariyerine Bursa Hakimiyet gazetesinde stajyer muhabir olarak Haziran 2012’de başlayan Mehtap Sürücü, daha sonra AS TV’de ardından da Vatan gazetesinde stajyer muhabir olarak görev yapmıştır. Profesyonel anlamda ilk deneyimi ise TV 6’da olmuştur. Spiker ve sunucu olarak Kanal 6’da Kasım 2014’ten Eylül 2016’ya kadar çalışan Mehtap Sürücü, ardından asıl tecrübesini elde ettiği Kanal B’ye transfer olmuş ve Eylül 2016’dan Aralık 2019’a kadar bu kanal bünyesinde muhabir olarak çalışmıştır. Mehtap Sürücü son olarak TV 100’de muhabir olarak görevine devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Enfal Diner Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi Kim?

Tuncer Soyer ile evli olan Mehtap Sürücü, Instagram üzerinde de aktif olarak paylaşımlarda bulunmaktadır. Mehtap Sürücü Soyer ile ilgili olarak merak edilen aslen nereli, doğum tarihi, annesi, babası kimdir gibi detayları en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Mehtap Sürücü ile İlgili Aramalar

İlginizi Çekebilir:  Bloomberg HT Sunucusu Açıl Sezen Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi Kimdir?

Google’da Mehtap Sürücü ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; mehtap sürücü soyer eşi kimdir, mehtap sürücü soyer instagram hesabı, mehtap sürücü soyer kaç yaşında, mehtap sürücü soyer tv 100, mehtap sürücü soyer aslen nereli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir