Teknoloji

Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone operatörü, 2022 yılında yeni bedava internet kampanyaları ile tüm kullanıcılarının internet kazanmasını sağlıyor. Vodafone ve Turkcell bedava internet kampanyalarının tüm detayları için siteyi düzenli ziyaret etmeniz ve kampanyaları görmeniz avantaj sağlayacaktır. Vodafone firması tüm abonelerine 2022 yılında her ay farklı kampanya seçenekleri sunmuştur. Aylık kampanyaları takip edenler, yüksek miktarlardaki GB’ları alarak internet ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir.

Temmuz Ayı İnternet Kampanyaları

Bedava İnternet Kampanyası takip edenler, Temmuz ayına özel hazırlanmış olan paket türlerini ve içeriklerini, sitede yer verilen içerikler sayesinde öğrenebiliyorlar. Vodafone için oluşturulmuş özel bölümde, tüm kampanyalar gösteriliyor.

  • Vodafone numara taşıma ile bedava internet,
  • Arkadaşını davet et bedava internet kampanyası,
  • Dmags dergi uygulaması internet kampanyası,
  • 4.5G kullan kazan bedava internet kampanyası,
  • Wi-fi ile arama teknolojisi bedava internet kampanyası,
  • 4.5G sim kart değişimi bedava internet kampanyası,

Vodafone tarafından oluşturulan bu kampanya paketi, 2022 Temmuz ayına özeldir ve aboneler 31 Temmuz gününe kadar bu paketi kullanabilecektir.

Sil Süpür Kampanyası

Türk Telekom bedava internet kampanyaları ile Vodafone kampanyalarını karşılaştıranlar, yeni hat için tercihlerini yapabiliyorlar. Vodafone abonelerine, uygun fiyat seçenekleri ile çeşitli tarifeler sunuyor. Tüm tarifelerin faydalanabileceği çeşitli bedava internet paketleri hazırlıyor. Telefonlarını uygulama indirenler ya da kısa mesaj servislerinden faydalananlar, hatlarına anında bedava internet ekletebiliyor.

Numara Taşıma Kampanyaları

Bimcell bedava internet kampanyalarından faydalananlar, daha fazla internete sahip olabilmek için hatlarını Vodafone operatörüne taşıyabiliyorlar. Hattını taşıyanlar, seçtikleri tarife türüne göre yüksek oranlı bedava internetleri kazanabiliyorlar. Vodafone hat geçişlerinde uyumlu genç tarifelerini seçenler, ilk ay 10 GB bedava internet alabiliyor. Red’li genç tarifeye geçiş yapanlar ise 20 GB bedava internet paketini ilk ay için alabiliyor ve doyasıya kullanabiliyor.

Her İşleme İnternet

Vodafone, sektörün en güçlü markalarından birisidir ve abonelerinin yapacağı yeni hat ya da hat geçiş işlemlerine, sim kart değişimlerine bedava internet vermektedir. Bedava internet kampanyalarını hazırlarken, abonelerinin sınırsız faydalanmasını hesaplıyor ve her ay güncelleme yaparak yeni paketler ekliyor. Bu paketlerle ilgili her türlü bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Ayrıca Yaşam kategorimizden birçok ipucu ve önemli bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.