Biyografi

Sosyal Medya Fenomeni Asya Burcum Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Asya Burcum kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “Asya Burcum”dan söz edeceğiz.

Asya Burcum Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni

Sosyal medyanın en ünlü simalarından ve isimlerinden olan Asya Burcum, hem ismiyle hem güzelliğiyle hem de çektiği videoları ile gündemde olan bir isim. Diğer sosyal medya platformlarında da oldukça popüler olan Asya Burcum’un çok geniş sayıda bir takipçi kitlesi bulunmaktadır. Bu yazıda da kendisi hakkında merak edilenleri başlıklar halinde sizlerle paylaşacağız.

Kaç Yaşında?

Asya Burcum hakkında en çok merak edilen soruların başında kaç yaşında olduğu yer alıyor. Özellikle Tiktok’ta büyük bir çıkış yakalayan Asya Burcum, daha sonra diğer sosyal medya platformlarında da popüler olmuştur. Kendisi 2000 yılında dünyaya gelmiştir. Yani kendisi şu an 20 yaşındadır.

Nerede Okuyor? Öğrenci mi?

Bilgi Üniversitesi Görsel İletişim Fakültesi’ni %50 burslu olarak kazandığını dile getiren Asya Burcum, bu bölümü istediğini ve amacına ulaştığını ifade ediyor. Ayrıca 1 sene de hazırlık okuyacağını sözlerine ekliyor.

Boyu Kilosu Göz Rengi?

Sosyal medya fenomeni Asya Burcum hakkında en çok merak edilen sorulardan bazıları boyu, kilosu ve göz rengi gibi sorulardır. Asya Burcum 1.70 boyundadır ve 52 kilodur. Öte yandan gözleri de yeşil renktir.

Asya Burcum Hakkında Merak Edilenler

Annesinin adı Burçin babasının adı Cumhur’dur. İkisinin adının ilk hecesinin birleşmesi ile kendi adı ortaya çıkmıştır. Öte yandan Asya ismini küçüklükten beri çok sevdiğini dile getiren Asya Burcum, mahkeme ile Asya ismini de isminin başına eklemek istediğini belirtiyor.

Grup Hepsi’nin bütün şarkılarını sevdiğini belirten Asya Burcum, yaşadığı şehri yani İstanbul’u sevdiğini ancak sakin bir yerde mesela Çeşme’de yaşamak istediğini belirtiyor.

Profiterol, katmer, baklavayı çok sevdiğini söyleyen Asya Burcum, ev yemeği olarak annesinin yaptığı karnıyarığı fastfood olarak kumpiri sevdiğini ifade ediyor.

Sosyal Medya Hesapları

YouTube üzerinde 60 binden fazla abonesi bulunan Asya Burcum’un Tiktok üzerinde 1.5 milyondan fazla takipçisi ve 55 milyondan fazla beğenisi bulunmaktadır. Öte yandan Instagram üzerinde de 300 binden fazla takipçisi bulunuyor.

Asya Burcum ile İlgili Aramalar

Google’da Asya Burcum ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; asya burcum tiktok, asya burcum ifşa, asya burcum kaç yaşında, asya burcum kitabı, asya burcum nereli, asya burcum isminin anlamı, asya burcum burcu, asya burcum boyu kilosu, asya burcum sevgilisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi