Sosyal Medya Fenomeni Başak Bayhan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Başak Bayhan kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Başak Bayhan’dan söz edeceğiz.

Sosyal medyanın en çok konuşulan ve en çok takip edilen fenomenlerinden olan Başak Bayhan, hem Instagram’da hem de YouTube’da şimdiden geniş kitleler tarafından takip edilmektedir. Kendisi hakkında merak edilen soruların yanıtlarını aşağıda başlıklar halinde bulabilirsiniz.

Kaç Yaşında?

Başak Bayhan hakkında en çok merak edilen sorulardan biri de kaç yaşında olduğudur. Bu sene 12. sınıf sayısal öğrencisi olduğunu bir videosunda dile getiren Başaka Bayhan, şu anda 18 yaşındadır. Üniversite sınavlarına hazırlanmaktadır. Annesinin adı Aygül Ersin’dir. Annesi ile sık sık video ve fotoğraf atmayan Başaka Bayhan, geçtiğimiz günlerde YouTube üzerinden paylaştığı bir videoda annesini de takipçileri ile tanıştırmıştır.

İlginizi Çekebilir:  Ümmü Putgül Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Nereli?

Başak Bayhan hakkında en çok merak konusu olan başlık nereli olduğudur. Sosyal medyanın en çok konuşulan fenomenlerinden olan Başak Bayhan, baba tarafından Sakaryalı ancak dede tarafından Kafkas göçmenidir. Bayhan, İstanbul Ortaköy doğumlu olduğunu belirtiyor.

Boyu ve Kilosu

Geçtğimiz günlerde YouTube üzerinden bir video yayınlayan Başak Bayhan, boyunun 1.78 cm olduğunu ancak değişkenlik gösterebildiğini, 1.80 de olabileceğini dile getirmiştir. Öte yandan Bayhan, kilosunun da 58 olduğunu belirtmiştir.

İlginizi Çekebilir:  Instagram Fenomeni Pınar 'Fortuna' Yılmaz Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Burcu?

  • Koç

Sevgilisi Var mı?

YouTube üzerinden paylaştığı söz konusu videoda sevgilisinin olmadığını dile getirmiştir. Yani Başak Bayhan’ın en azından YouTube’daki videosunda anlattığı kadarıyla sevgilisi bulunmuyor.

Hakkında Merak Edilenler

Hedefinin belli olmadığını ifade eden Başak Bayhan, sayısal öğrencisi olduğunu ancak tıp fakültesini yazmak istemediğini, tıp okumanın zor olduğunu ifade ediyor. Dişlerine tel takmayı istediğini, anne babasının ayrı olduğunu, üniversite tercihlerini İstanbul’da yapmak istediğini belirtiyor. Doctor Who’yu en sevdiği dizi olarak belirten Başak Bayhan, Lucifer’i de beğendiğini hatta Netflix’teki tüm yapımları önerdiğini belirtiyor. En yakın arkadaşı ise Duru’dur. Aynı zamanda kanser tedavisi gördüğünü de dile getiren Başak Bayhan’ın şu anda sağlık durumu iyi.

İlginizi Çekebilir:  Ünsal Oskay Kimdir? Ünsal Oskay'ın Çalışmaları ve Kitapları

Sosyal Medya Hesapları

Instagram’da 16 binden fazla takipçisi bulunan Başak Bayhan’ın YouTube üzerinde de 90 binden fazla abonesi bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara