Sosyal Medya Fenomeni isthereckless Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Sosyal medya fenomeni isthereckless kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca isthereckless kullanıcı isimli fenomenden söz edeceğiz.

isthereckless Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni

Gerçek ismi Büşra Doğan’dır. Instagram üzerinde isthereckless kullanıcı ismini kullanan Büşra Doğan 24 yaşındadır. İzmir’de yaşayan sosyal medya fenomeni İstanbul Beykent Üniversitesi’nde İletişim Tasarımı Bölümü’nde öğrencidir. Boyu 1.77’dir.

Özellikle Instagram üzerinden paylaştığı fotoğrafları ile dikkatleri üzerine çeken sosyal medya kullanıcısı isthereckless, burada çok büyük bir takipçi sayısına ulaşmıştır. Takipçileri tarafından çok sevilen isthereckless, kısa sürede bu mecrada popüler olmayı başarmıştır.

BD ismi ile paylaşımlar yapan isthereckless kullanıcı isimli fenomen, ismini de herhangi bir platformda da açıklamamıştır.

Instagram üzerinde 115 binden fazla takipçisi bulunan isthereckless kullanıcı isimli fenomen, bu hesabından çeşitli markaların reklamını yapmaktadır. Giyim, kozmetik, cilt bakım ürünleri gibi çeşitli kategorilerde Instagram hesabından paylaşımlar yapan isthereckless, çeşitli yerlerden çekindiği fotoğraflarla da takipçilerini büyülemektedir.

Galatasaray takımını tuttuğu, paylaşımlarından da anlaşılan isthereckless’in kullanıcı ismi de dikkat çekmektedir. isthereckless pervasız, başsız anlamına gelmektedir.

Yaptığımız tüm aramalar neticesinde maalesef sevgilisi olup olmadığı bilgisine ulaşamadık. isthereckless hakkında daha detaylı bilgileri sizlerle en kısa sürede paylaşacağız. Şimdilik isthereckless ile ilgili aktarabileceklerimiz bu kadar.

isthereckless ile İlgili Aramalar

Google’da isthereckless ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; isthereckless nereli, isthereckless kaç yaşında, isthereckless kimdir, isthereckless instagram fenomeni kim, isthereckless ne anlama geliyor, isthereckless

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

yabancı dizi izle