Sosyal Medya Fenomeni Dr. Berika Demir Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Dr. Berika Demir kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Berika Demir’den söz edeceğiz.

Berika Demir Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni.
  • Manken

Tıp Fakültesi’nde öğrenci olan ve aynı zamanda mankenlik de yapan Berika Demir, sosyal medyadan yaptığı paylaşımları ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Güzel manken ve fenomenin hayatı hakkındaki tüm detayları sizlerle aşağıda paylaşacağız.

İstanbul Kartal’da bulunan Burak Bora Anadolu Lisesi’nden 2013 senesinde mezun olan Berika Demir, üniversite sınavında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni kazandı. Demir, bir dönem Kenan Işık’ın sunduğu Kim Milyoner Olmak İster Yarışması’nda da katılmış, bu yarışmada 5. soruda elenmişti. Bu yarışmada da dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Berika Demir’in erken elenmesi sürpriz olmuştu.

İlginizi Çekebilir:  Sönmez Reyiz Kimdir?

Kaç Yaşında?

Özellikle Instagram üzerinden paylaştığı fotoğraflarla dikkatleri üzerine çeken Berika Demir, burada yakaladığı ününü diğer sosyal medya platformları üzerinden de devam ettirmektedir. Berika Demir, 24 Şubat 1995 tarihinde dünyaya gelmiştir. Tıp Fakültesi öğrencisi ve aynı zamanda manken olan Berika Demir, şu anda 25 yaşındadır.

Nereli?

Berika Demir hakkında takipçilerinin en fazla sorduğu soru nereli olduğudur. Sosyal medya fenomeni ve manken olan Dr. Berika Demir, baba tarafından Samsumludur ancak doğma büyüme İstanbullu. İlkokul, lise ve üniversite eğitimini de İstanbul’da tamamlamıştır.

Boyu ve Kilosu

Berika Demir hakkında en çok merak edilen sorulardan biri de boyu ve kilosunun kaç olduğudur. Sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden biri olan Berika Demir, bir videosunda boyunun 1.66; kilosunun da 47 olduğunu belirtmiştir.

İlginizi Çekebilir:  Erdem Ergüney Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Diziler?

Sevgilisi Var mı?

Takipçileri tarafından Berika Demir ile ilgili olarak en çok öğrenilmek istenen detaylardan biri de sevgilisinin olup olmadığıdır. Sosyal medya platformlarından ve yaptığı açıklamalardan da anlaşılacağı üzere Berika Demir’in sevgilisi bulunmuyor.

Öte yandan YouTube hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Berika Demir, mankenlik mi doktorluk mu sorusuna ise doktorluk mesleğini çok sevdiğini belirterek tercihini doktorluktan yana kullanacağını ifade etmiştir. Kendisini takip edenler Tıp Fakültesi okuduğuna inanamıyor ancak kendisi gerçekten de Tıp Fakültesi öğrencisi olan en sıra dışı isimlerden biri.

İlginizi Çekebilir:  Tiktok Fenomeni Tuğçe Gün Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Berika Demir Estetiksiz Hali

Kendisi hakkında takipçileri tarafından en çok merka edilen sorulardan biri de eski, estetiksiz halinin ne olduğudur. Göz rengini, burnunu, çenesini değiştiren Berika Demir, gerçekten de eski hali ile görenleri şaşkına çeviriyor. İşte Berika Demir’in estetiksiz hali.

Berika Demir ile İlgili Aramalar

Google’da Berika Demir ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; berika demir öncekii hali, berika demir estetiksiz hali, berika demir sevgilisi, berika demir kaç yaşında, berika demir annesi, berika demir babası, berika demir nereli, berika demir aslen nereli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara