Biyografi

Sosyal Medya Fenomeni Feyza Hakyemez Başar Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Eşi Kim?

Sosyal medya fenomeni Feyza Hakyemez Başar kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca ”Feyza Hakyemez Başar”dan söz edeceğiz.

Feyza Hakyemez Başar Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni
  • Influencer

Sosyal medya platformlarında büyük bir üne kavuşan Feyza Hakyemez Başaer, özellikle Instagram’da paylaştığı cilt bakım, makyaj ve giyim/moda gibi videolarla dikkatleri üzerine çekmiş ve kısa sürede popüler olmuştur. Bu yazımızda tıpkı diğer yazılarda olduğu gibi Feyza Hakyemez Başar ile ilgili merak edilenleri başlıklar halinde sizlerle paylaşacağız.

Kaç Yaşında?

Sosyal medya fenomeni Feyza Başar ile ilgili en çok aratılan ve merak edilen konu başlıklarından biri de kaç yaşında olduğudur. Feyza Hakyemez Başar, 27 yaşındadır.

Eşi Kimdir?

Feyza Hakyemez ile ilgili merak edilen en önemlii sorulardan biri eşinin kim olduğudur. Hakyemez’in eşi Hacı Başar Kebapçısı isimli restoranlar zincirinin sahibi Muhammed Oğuz Başar’dır. Ataşehir, Erenköy, Kurtköy gibi yerlerde şubesi bulunan Hacı Başar Kebapçısı’nın sahibi olan Oğuz Başar, dünya evine Feyza Hakyemez ile girmiştir.

Instagram üzerinde kısa sürede büyük bir çıkış yakalayan Feyza Hakyemez Başar, gelen reklam taleplerine yetişemeyip menajer Talip Özdemir ile çalışmaya başlamıştır.

Sosyal Medya Hesabı

Yalnızca Instagram hesabını aktif bir şekilde kullanan Feyza Hakyemez Başar’ın bu platform üzerinde 1 milyona yakın takipçisi bulunmaktadır. Ev, dekor, giyim, cilt, makyaj gibi çeşitli konularda paylaşımlar yapmaktadır.

Bu yazımızda Feyza Hakyemez Başar ile ilgili merak edilenleri kısaca sizlerle paylaştık. Ancak yazımızda nereli ve çocuğu olup olmadığı gibi soruların cevaplarını şimdilik sizlerle paylaşamıyoruz. Bu soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Feyza Hakyemez Başar ile İlgili Aramalar

Google’da Feyza Hakyemez Başar ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; feyza hakyemez başar kimdir nerelidir, feyza hakyemez aslen nereli, feyza hakyemez başar kaç yaşında, feyza hakyemez başar eşi kim, feyza hakyemez başar instagram.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.