Bahar Karaoğlu Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Oyunları?

Bahar Karaoğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Bahar Karaoğlu’ndan söz edeceğiz.

Bahar Karaoğlu Kimdir?

  • Oyuncu.

1986 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Bahar Karaoğlu, eğitim hayatını Almanya’da tamamlamıştır. 2004 ile 2005 yılları arasında Tiyatrogen isimli grupta çalışmıştır. Bu grup bünyesinde ”Sahte Cennet” ve ”80 Güzel Şey” projelerinde rol almıştır. Bunun yanında 2006 senesinde Tiyatro Kale adlı ekibe katılmıştır. 2006 ile 2007 yılları arasında Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’nde eğitmen olarak çalışan Bahar Karaoğlu, sonrasında ise Panorama ve İstanbul Çocuk ve Gençlik Sahnesi’nde de oyunculuk çalışmalarında bulunmuştur. Başarılı oyuncu Bahar Karaoğlu, 2007 ile 2011 seneleri arasında Pera Güzel Sanatlar Konservatuvarı Tiyatro Bölümünde okumuştur. Bahar Karaoğlu, Pera Tiyatro’da oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir.

Tiyatro Oyunları?

  • 2010 / Yerma / İBŞT Şehir Tiyatroları Genç Tiyarto Festivali
  • 2011 / Kazaen (Beyoğlu’nda Çarpışmalar ) / Tiyatro Pera
  • 2013 / İki Oyun Bir Ülke / Tiyatro Pera
  • 2014 / Kısasa Kısas W.Shakespeare / Tiyatro Per
  • 2020 Ter /Tiyatro Pera

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Bahar Karaoğlu, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Bahar Karaoğlu hakkında merak edilen aslen nereli, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

offshore hosting