Biyografi

Sosyal Medya Fenomeni İlayda Özkök Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

İlayda Özkök kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca İlayda Özkök’ten söz edeceğiz.

İlayda Özkök Kimdir?

– Sosyal medya fenomeni

Özellikle Instagram üzerinde paylaştığı fotoğrafları ile dikkatleri üzerine çeken İlayda Özkök 13 Eylül 1991 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Aslen Ordulu olan İlayda Özkök Yeditepe Üniversitesi Gıda Mühendisliği ve Bahçeşehir Üniversitesi Diyetik mezunudur. 4 yazındayken baleye başlayan İlayda Özkök, düzgün fiziği ve güzelliği ile ayrıca büyük takipçi sayısına ulaşmıştır.

Instagram üzerinde ozkokilayda kullanıcı ismiyle paylaşımlar yapan İlayda Özkök’ün burada 105 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Öte yandan YouTube hesabında ise 155 binden fazla abonesi bulunuyor.

Kaç Yaşında?

Hem YouTube’da hem de Instagram’da popüler isimler arasında yer alan İlayda Özkök hakkında en çok merak edilen sorulardan biri de kaç yaşında olduğudur. Sosyal medya fenomeni İlayda Özkök yukarıda da belirttiğimiz gibi 13 Eylül 1991 tarihinde dünyaya gelmiştir. Yani kendisi şu anda 29 yaşındadır.

İlayda Özkök ile İlgili Aramalar

Google’da İlayda Özkök ile ilgilia arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; İlayda Özkök boy kilo İlayda Özkök sevgilisi İlayda ozkok süslü İlayda Özkök Instagram İlayda Özkök online diyet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.