Spor Yorumcusu Erhan Seven Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Spor yorumcusu Erhan Seven kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Erhan Seven’den söz edeceğiz.

Erhan Seven Kimdir?

  • Spor yorumcusu

Akşam Gazetesi’nin Başbakanlık Muhabiri olarak çalışan Erhan Seven, daha önce de Yenişafak, Ulus, Günaydın ve Sabah gibi çeşitli gazetelerde çalışmıştır. Evli ve iki çocuk babası olan Erhan Seven aynı zamanda yayınlanmış üç kitabı bulunuyor. Aynı zamanda şu anda TRT Spor ekranlarında spor yorumculuğu da yapmaktadır. Erhan Seven’in yayınlanmış kitapları:

  • 0002 Plakalı Günler
  • Kırmızı Başlıklı Kız
  • Solucanımı Gördün mü?
  • İşkence Koğuşlarından Siyaset Meydanına Alperen.

Hangi Takımlı?

Erhan Seven ile ilgili olarak en çok merak edilen sorulardan biri de hangi takımı tuttuğudur. Spor yorumcusu Erhan Seven, TRT Spor’da yaptığı yorumlar nedeniyle bazı kullanıcılar tarafından Fenerbahçeli olarak değerlendirilmektedir. Ancak Erhan Seven’in bu konuyla alakalı herhangi bir açıklaması yoktur.

Diğer Yazılarımız

Erhan Seven ile İlgili Aramalar

Google’da Erhan Seven ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Erhan Seven TRT Spor Erhan Seven hangi takımı tutuyor Erhan Seven biyografi Erhan Seven kim Erhan Seven kimdir nerelidir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: