Sosyal Medya Fenomeni Kimbureyhan (Reyhan Taghan) Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Şarkıları? Sevgilisi Kim? Boyu?

Reyhan Taghan kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Reyhan Taghan’dan söz edeceğiz.

Reyhan Taghan Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni.

Özellikle YouTube üzerinden paylaştığı şarkıları ile gündeme gelen ve tanınan sosyal medya fenomeni Reyhan Taghan, 31 Aralık 1999 tarihinde dünyaya gelmiştir. Aslen Kırklarelili olan Reyhan Taghan, YouTube üzerinden paylaştığı şarkılarda ise kimbureyhan kullanıcı ismini tercih etmektedir. YouTube ve Instagram hesapları üzerinden de paylaşımlarına devam etmektedir. Aslen Kırklarelili olan Reyhan Taghan, şarkılarında zaman zaman Karadeniz şivesini de kullanmaktadır.

Boyu & Kilosu & Burcu

  • Reyhan Taghan 1.55 boyunda 45 kilodur, ayrıca oğlak burcudur.

Sevgilisi Kim?

Genç sosyal medya fenomeni ve şarkıcı Reyhan Taghan ile ilgili olarak merak konusu olan en önemli sorulardan biri de sevgilisinin kim olduğudur. Taghan’ın sevgilisinin ismi Rızacan Durmuş’tur.

Şarkıları

  • Hey Gidi Karadeniz
  • Kibrit
  • Yavrum Baban Nereli
  • Issız Duvarlar

Kaç Yaşında?

Reyhan Taghan ile ilgili olarak merak konusu olan bir diğer husus ise kaç yaşında olduğudur. Genç sosyal medya fenomeni ve şarkıcı Reyhan Taghan, yukarıda da belirttiğimiz gibi doğum tarihi 31 Aralık 1999’dur. Yani kendisi şu anda 20 yaşındadır. Kısa bir süre sonra ise 21 yaşında olacaktır.

Sosyal Medya Hesapları

YouTube üzerinde kimbureyhan kanalının 7 bin kendi ismiyle açtığı kanalının ise 8 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Öte yandan Instagram üzerinde ise 600 binden fazla takipçisi bulunmaktadır.

Tiktok’ta da çeşitli paylaşımlarda bulunmaktadır. Öte yandan herhangi bir dizide oynamamıştır. Annesi, babası, kardeşleri hakkında merak edilenleri ise en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Reyhan Taghan ile İlgili Aramalar

Google’da Reyhan Taghan ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Reyhan Taghan Kaç Kilo Reyhan Taghan sevgilisi Reyhan Taghan Instagram Kim Bu Reyhan ifşa Kimbureyhan TikTok Reyhan Taghan Tik Tok Kimbureyhan Nereli Reyhan Taghan annesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi