Sosyal Medya Fenomeni Murat Genç (morkomedyen) Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Sosyal medya fenomeni morkomedyen yani Murat Genç kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca morkomedyen’den (Murat Genç) söz edeceğiz.

Murat Genç (morkomedyen) Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni
  • Video içerik üreticisi
  • Oyuncu, senarist

Özellikle Instagram üzerinde ciddi bir takipçis sayısına ulaşan ve buradaki paylaşımlarını aktif bir şekilde sürdüren Murat Genç, tüm sosyal medya platformları üzerinde ‘morkomedyen’ kullanıcı ismini tercih etmektedir.

İzmir’de dünyaya gelen sosyal medya fenomeni ve oyuncu Murat Genç, Uludağ Üniversitesi Kimya Bölümü öğrencisidir. Şu anda ise İstanbul’da yaşamına devam etmektedir.

Tiktok üzerinde de mavi tikli bir hesabı bulunan morkomedyen Murat Genç hakkında merak edilen soruların yanıtlarını aşağıda başlıklar halinde sizlerle paylaşacağız.

Kaç Yaşında?

Sosyal medya fenomeni ve oyuncu Murat Genç özellikle burç yorumları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Kendisi ile ilgili olarak merak konusu olan konu başlığı yaşıdır. Sosyal medya platformları üzerinde morkomedyen kullanıcı ismi ile paylaşımlar yapan Murat Genç, 18 yaşındadır.

Nereli?

Murat Genç (morkomedyen) ile ilgili olarak merak edilen bir diğer konu başlığı ise nereli olduğudur. Kendisi yukarıda da değindiğimiz gibi İzmir’de dünyaya gelmiştir ancak aslen nereli olduğu bilgisi net değildir.

Boyu?

Öte yandan kendisi ile ilgili merak edilen bir diğer önemli konu başlığı boyudur. Sosyal medyanın en meşhur simalarından olan Murat Genç’in boyu 1.80’dir.

Oynadığı Dizi ve Filmler

Özellikle burç yorumları ile ciddi bir takipçi kazanan oyuncu Murat Genç, çeşitli dizi ve filmlerde de rol almıştır. Avrupa Avrupa, Şefkat Tepe, Yalan Dünya, Umutsuz Ev Kadınları, Güzel Çirkin, Arka Sokaklar, Ekip Bir gibi dizelerde oynamıştır. Ayrıca Hemen Döneriz isimli sinema filminde başrol oynamıştır.

Sosyal Medya Hesapları

Sosyal medya platformları üzerinde ‘morkomedyen’ kullanıcı ismi ile paylaşımlar yapan Murat Genç’in Instagram üzerinde 900 binden fazla takipçiis bulunuyor. YouTube kanalını 5 Şubat 2017 tarihinde açan Murat Genç’in 800 binden fazla abonesi bulunuyor ve videoları bu zamana kadar 200 milyona yakın izlenme almış durumda. Öte yandan kendisinin Tiktok hesabında da 110 binden fazla takipçisi ve 1.5 milyondan fazla beğenisi bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

offshore hosting - malatya haber