Tiktok Fenomeni Kuaför Eray Burhan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Eray Burhan kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Eray Burhan’dan söz edeceğiz.

Eray Burhan Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni ve kuaför.

Tiktok’ta çekmiş olduğu kuaför ve saç bakım videoları ile dikkatleri üzerine çeken ve kısa sürede geniş bir hayran kitlesine ulaşan Eray Burhan, sosyal medya platformlarında geniş bir takipçi sayısına da ulaşmış durumda. Bu yazıda tıpkı diğer yazılarda olduğu gibi kendisi hakkında merak edilenleri sizlerle aşağıda başlıklar halinde paylaşacağız.

Kaç Yaşında?

İlginizi Çekebilir:  Gizem Güneş Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Tiktok fenomeni Eray Burhan, saç bakım ve kesim videoları ile kısa sürede geniş bir hayran kitlesine erişmiştir. Takipçileri tarafından en çok merak edilen soru ise kaç yaşında olduğudur. Sosyal medya fenomeni 29 Haziran 1993 tarihinde dünyaya gelmiştir. Yani kendisi şu anda 27 yaşındadır.

Nereli?

Öte yandan kendisine yöneltilen ya da daha doğrusu en çok aratılan ikinci konu başlığı ise nereli olduğudur. Özellikle Tiktok’ta büyük patlama yapan Eray Burhan Bursalıdır.

Boyu?

Takipçilerin kendisi hakkında merak ettiği bir diğer konu başlığı ile devam edelim. Sosyal medya fenomeni ve kuaför olan Eray Burhan, bir videosunda 1.80 cm olduğunu ifade etmiştir.

İlginizi Çekebilir:  Tiktok Fenomeni Erhan Umut Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Burcu?

Her ne kadar yukarıda sayılan konu başlıkları kadar merak edilmese de kendisinin hangi burçtan olduğu da aratılan ve az da olsa merak edilenler arasında yer alıyor. Eray Burhan yengeç burcudur.

Sevgilisi Var mı?

Tiktok fenomenlerinin kendilerini kısaca tanıttıkları bir videoda sevgilisinin olup olmadığı sorusuna ‘soru işareti’ ile yanıt vermiştir. Yani sosyal medya fenomeni Eray Burhan’ın şu anda sevgilisi bulunmuyor. Öte yandan kendisinin en sevdiği renk is siyahtır. Birbirinden ilginç saç modelleri ile dikkat çeken Eray Burhan randevu ile çalışıyor. Öncelikle olarak telefon etmeniz ya da aramanız gerek. Kuaförün fiyat listesi ise şimdilik elimizde bulunmuyor.

İlginizi Çekebilir:  Alp Özgür Yaşin Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Diziler?

Sosyal Medya Hesapları

Tiktok’ta @erayburhan kullanıcı ismi ile paylaşımlar yapan Eray Burhan’ın burada 600 binden fazla takipçisi ve 8 milyondan fazla beğenisi bulunmaktadır. Öte yandan Instagram (hairstyle_erayburhan) üzerinde de 160 binden fazla takipçisi bulunuyor.

Eray Burhan ile İlgili Aramalar

Google’da Eray Burhan ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; eray burhan tiktok, eray burhan nereli, eray burhan kuaför, eray burhan saç modelleri, eray burhan kaç yaşında

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara