Sosyal Medya Fenomeni Simge Barankoğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Instagram ve Tiktok üzerinden paylaştığı videoları ile gündeme gelen Simge Barankoğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Simge Barankoğlu’ndan söz edeceğiz.

Simge Barankoğlu Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni.

Instagram ve Tiktok üzerinden paylaştığı videoları ve fotoğrafları ile büyük beğeni toplayan Simge Barankoğlu, 1995 yılında dünyaya gelmiştir. Aslen İzmir Ödemişli olan Simge Barankoğlu, 1.69 cm boyundadır ve 55 kilodur. Ares isminde Pitbull cinsi köpeği vardır. Aydın Adnan Menderes Üniversitesi’nden mezun olmuştur.

İlginizi Çekebilir:  Övünç Özdem Kimdir?

Kaç Yaşında?

Sosyal medya fenomeni Simge Barankoğlu hakkında en çok merak edilen sorulardan biri de kaç yaşında olduğudur. Simge Barankoğlu, yukarıda da değindiğimiz gibi 1995 yılında dünyaya gelmiştir. Yani kendisi şu anda 25 yaşındadır.

Nereli?

Öte yandan sosyal medya fenomeni Simge Barankoğlu ile ilgili olarak en çok merak edilen bir diğer soru ise nereli olduğudur. Simge Barankoğlu, yukarıda da değindiğimiz gibi İzmir Ödemişlidir.

İlginizi Çekebilir:  Alara Bozbey Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Boyu?

  • 1.69

Kilo

  • 55

Korktun mu yılan videosu ile gündeme gelen Simge Barankoğlu Tiktok hesabında eğlenceli videolar çekmetedir. YouTube hesabı şimdlik yoktur.

Simge Barankoğlu ile İlgili Aramalar

Google’da Simge Barankoğlu ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Selin barankoğlu tiktok Selin Barankoğlu dişleri Selin Barankoğlu ifşa Selin Barankoğlu kimdir Selin Barankoğlu tik tok hesabı Selin Barankoğlu Instagram Selin Barankoğlu yaş Selin Barankoğlu kaç yaşında

İlginizi Çekebilir:  Bige Önal Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim? Boyu? Oynadığı Dizi ve Filmler?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara