Tiktok Fenomeni Berke Can Kabataş Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Berke Can Kabataş kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Berke Can Kabataş’tan söz edeceğiz.

Berke Can Kabataş Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni.

Özellikle Tiktok üzerinde çektiği videoları ve Instagram üzerinden paylaştığı fotoğrafları ile dikkatleri üzerine çeken Berke Can Kabataş, kısa sürede Tiktok üzerindeki takipçi sayısını artırmış ve popüler olmuştur. Takipçileri tarafından da çok sevilen Berke Can Kabataş, çektiği komik ve eğlenceli videoları ile dikkatleri üzerine çekmektedir.

Sosyal Medya Hesapları

Tiktok üzerinde 1 milyondan fazla takipçisi bulunan Berke Can Kabataş’ın 50 milyondan fazla beğenisi bulunmaktadır. Öte yandan kendi ismiyle Ağustos 2019 tarihinde açtığı YouTube kanalında ise 25 binden fazla abonesi vardır. Aynı zamanda Instagram üzerinde de 6 binden fazla takipçisi bulunmaktadır.

Berke Can Kabataş ile İlgili Aramalar

Google’da Berke Can Kabataş ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Berke can kabataş kimdir Berke Can Kabataş YouTube Berke Can Kabataş tik tok Berkecan kabataş, berke can kabataş kaç yaşında, berke can kabataş aslen nereli, berka can kabataş sevgilisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.