Teknoloji

Sosyal Medyada Supra Ne Demek?

Otomobil kategorimizde önceki makalelerimizde çoğunlukla arızalardan detaylı bir şekilde bahsetmek suretiyle işinize yarayabilecek bilgileri siz değerli okurlarımızla paylaşmıştık. Bu makalemizin konusu ise bir miktar daha ilginç olacak. Sosyal medyada son zamanlarda trend olan Supra akımı ne demek? Kısaca açıklayacağız. Aslına bakarsanız bunun bir araba modeli olduğunu anlamak çok kolay olsa da tıp ve hukuk gibi farklı alanlarda da kullanıldığından dolayı ne olduğunu anlamak güçleşebilir.

Sosyal medyada supra demek, Toyota Supra model arabaları ifade ediyor. Sürekli olarak Supraaaaa yazılmasının sebebi ise bu arabaya Supra diye bağırmayla başlayan ilginç klipler çekilmesi. Başka pek de bir esprisi yok. Kullanıcılar internette bunu özel birşey olarak görüp merak etmektedirler. 

Sonuç olarak, bu tür akımsal bilgilerin dışında gerçekten işe yarar ve mantıklı bilgileri edinmek isterseniz, sizleri otomobil kategorimize bekliyoruz. Bir yıl içerisinde toplam yazı sayımız 20 bin adeti geçecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.