Biyografi

Sözcü Gazetesi Muhabiri Deniz Ayhan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Sözcü gazetesi muhabiri Deniz Ayhan kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve çeşitli gazetelerde görev yapan gazeteci ve muhabirlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Deniz Ayhan’dan söz edeceğiz.

Deniz Ayhan Kimdir?

  • Muhabir.

Sözcü gazetesinin Ankara muhabiri Deniz Ayhan, gazetecilik kariyerine Medya Faresi’nde 2008 yılında editör olarak başlamıştır. Ocak 2010’dan Yurt gazetesinde muhabir olarak göreve başlayan Deniz Ayhan, Ağustos 2012’den beri Sözcü gazetesinde muhabir olarak görev yapmaktadır. Başarılı muhabir Deniz Ayhan, aynı zamanda Sokaktaki Patili Canları Yaşatma Derneği’nin de gönüllü üyeleri arasında yer almaktadır. Deniz Ayhan yaşamına Ankara’da devam etmektedir.

Deniz Ayhan ile İlgili Aramalar

Google’da Deniz Ayhan ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunalrı da aradı; Deniz AYHAN Sözcü Deniz Ayhan Instagram Deniz Ayhan Haberleri Deniz Ayhan yazıları Deniz ayhan ekşi Deniz Ayhan hangi gazetede Sözcü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.