Özlem Gürses Tatar Kimdir? Nerei ve Kaç Yaşında? Eşi Kimdir?

Özlem Gürses Tatar kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, eşi kimdir, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı haber spikerlerinin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Özlem Gürses Tatar’dan söz edeceğiz.

Özlem Gürses Tatar Kimdir?

  • Sunucu, spiker.

18 Ağustos 1970 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Özlem Gürses, ilköğretim ve lise eğitimini TED Ankara Koleji’nde tamamlamıştır. Daha sonra lisans eğitimini Orta Doğu Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümü’nde tamamlamıştır. Bölümünün birincisi ve yüksek şeref öğrencisi olarak yatay geçişle ODTÜ Mimarlık Fakültesi’ne geçmiştir. Ayrıca Mimarlık Tarihi alanında yüksek lisans yapmıştır. Özlem Gürses, Mustafa Türkay Tatar ile evlenmiştir. Çiftin bu evliliklerinden Uzay adında bir erkek çocukları dünyaya gelmiştir.

İlginizi Çekebilir:  Gazi Üniversitesi Fen Fakültesi Dekanı Orhan Acar Kimdir? Neden Gündem Oldu?

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Özlem Gürses’in bu platform üzerinde 160 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. 27 Nisan 2017 tarihinde YouTube kanalını açmıştır. Gürses’in 70 binden fazla abonesi bulunuyor. Kanalında gündemle ilgili gelişmeleri, zaman zaman davet ettiği konukları ile değerlendirmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Aysun Metiner Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Diziler?

Başarılı gazeteci Özlem Gürses, gazetecilik kariyerine 1998 tarihinde ATV’de haber sunucusu olarak başlamış daha sonra da NTV’ye transfer olmuştur. Star TV, Kanal 1, Habertürk, TV 8, SKYTURK 360, FOX ve Artı 1 TV’de çalışmıştır.

Özlem Gürses Tatar ile İlgili Aramalar

Google’da Özlem Gürses Tatar ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Özlem Gürses oğlu Uzay Mustafa Türkay Tatar nereli Uzay Tatar Kimdir Özlem Gürses Kırşehir Türkay Tatar Özlem Gürses Mustafa Türkay Tatar kaç yaşında Uğur Gürses Özlem Gürses akrabamı Ömer Lütfi Gürses

İlginizi Çekebilir:  TRT Sunucusu Berrak Ataşen Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara