Sözcü Gazetesi Muhabiri Özlem Güvemli Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Evli mi?

Özlem Güvemli kimdir, nereli ve kaç yaşında, eşi kimdir, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve çeşitli gazetelerde görev yapan gazeteci ve muhabirlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Özlem Güvemli’den söz edeceğiz.

Özlem Güvemli Kimdir?

  • Muhabir, gazeteci

1979 yılında dünyaya gelen Özlem Güvemli, Küçükçekmece Lisesi’nden mezun olduktan sonra 1997 yılında Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde lisans eğitimine başlamış ve bölümünden 2001 yılında başarıyla mezun olmuştur. Ağustos 1999 tarihinde stajyer olarak girdiği Cumhuriyet gazetesinde 15 yıldan fazla çalışan Özlem Güvemli Nisan 2015 tarihinde görevinden ayrılmış ve bir süre (8 ay) başka bir işle uğraşmıştır. Gazetecilik kariyerine Aralık 2015 tarihinde Sözcü gazetesinde tekrar başlayan Özlem Güvemli, halen Sözü gazetesinde muhabir olarak görev yapmaktadır. 2018 yılında annesini kaybetmiştir.

Instagram üzerinden de aktif olarak paylaşımlarda bulunan Özlem Güvemli’nin bu platform üzerinde sıkı takipçileri bulunmaktadır. Özelm Güvemli hakkında merak edilen boyu, kilosu kaç, sevgilisi eşi kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Özlem Güvemli ile İlgili Aramalar

Google’da Özlem Güvemli ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; özlem güvemli sözcü kimdir, özlem güvemli sözcü kaç yaşında, özlem güvemli aslen nereli, özlem güvemli sözcü gazetesi evli mi bekar mı, özlem güvemli instagram

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.