Biyografi

Spor Yorumcusu Gökhan Dinç Kimdir? Kaç Yaşında? Hangi Takımlı?

Gökhan Dinç kimdir, nerelidir, kaç yaşında ve nereli? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “Gökhan Dinç”ten söz edeceğiz.

Gökhan Dinç Kimdir?

  • Spor yorumcusu.

Çeşitli kanallarda spor yorumcusu olarak görev yapan Gökhan Dinç hakkında Google üzerinde arama yapan kullanıcılar en çok kendisinin nereli ve kaç yaşında olduğunu, hangi takımı tuttuğunu merak ediyor. Daha önceki yazılarımızda olduğu gibi bu yazımızda da başlıklar halinde Gökhan Dinç hakkındaki merak edilenleri söz edeceğiz.

Kaç Yaşında?

Gökhan Dinç hakkında merak edilen en önemli sorulardan biri de kendisinin kaç yaşında olduğudur. Dinç, 42 yaşındadır.

Kariyeri?

Kariyerinde pek çok kanalda spor yorumcusu ve muhabir olarak çalışan Gökhan Dinç’in 1996’dan bu yana çalışmış olduğu bazı kanal ve kurumlar şu şekildedir:

1996 ile 2000 yılları arasında NTV Spor servisinde muhabirlik yapan Dinç ardından 2000 ‘den 2007 yılına kadar CNN Türk’ün spor servisinde muhabirlik yaptı. Ardından 2 yıl boyunca Kanal 24 TV’nin spor servisinde istihbarat şefi ve müdür yardımcısı olarak çalıştıktan sonra 1 sene FOX TV’de spor müdürü olarak görev yaptı. Daha sonra 2009-2010 yılları arasında Fotomaç gazetesinde köşe yazarlığı yapan Dinç, BJK Medya ve İletişim Koordinatörü olarak bir süre çalışmıştır. 2011 ile 2012 seneleri arasında Spor TV genel yayın yönetmeni olarak görev aldı. 2012-2013 seneleri arasında TRT Spor kanalında program koordinatörlüğünün Basın Tribünü moderatörü oldu.

Özel Yaşamı

Gökhan Dinç’in eşi TRT’de İyi Fikir programının genel koordinatörü olan Özlem Aktaş’tır. Çiftin 2018 senesinde Ozan adında bir oğlu dünyaya gelmiştir.

Hangi Takımlı

Kendisi hakkında en çok merak edilenler arasında hangi takımlı olduğu sorusu yer alsa da esasen hangi takımı tuttuğu bilgisi net değildir. Bir dönem BJK Medya ve İletişim Koordinatörü olarak çalışan Gökhan Dinç her ne kadar Beşiktaş taraftarı olarak dile getirilse de konu hakkında ‘net’ bir bilgi yoktur.

Gökhan Dinç ile İlgili Aramalar

Google’da Gökhan Dinç ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; gökhan dinç nereli, gökhan dinç hangi takımlı, gökhan dinç aslen nereli, gökhan dinç hangi takımlı, gökhan dinç hangi takımı tutuyor, gökhan dinç kimdir nerelidir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi