Star TV En Güzel Bölüm Sunucusu Elif Tümen Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi Kimdir?

Star TV En Güzel Bölüm sunucusu Elif Tümen kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda televizyon sunucularından, muhabirlerinden ve spikerlerinden söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca Elif Tümen’den söz edeceğiz.

Elif Tümen Kimdir?

  • Sunucu

1990 yılında Eskişehir’de dünyaya gelmiştir. Üniversite eğitimine kadar Eskişehir’de yaşayan Elif Tümen, lisans eğitimini Selçuk Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü’nde tamamlamıştır. Daha sonra Radyo Sinema Televizyon Ana Bilim Dalı’nda yüksek lisans eğitimine başlamıştır. 2019 yılında yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır. Öğrencilik yıllarında CNN Türk, SKY Türk ve TRT gibi çeşitli medya kanallarında stajyer olarak çalışan Elif Tümen, Kral TV’de sunuculuk yapmıştır. Daha sonra ise Star TV ekranlarında yer alan En Güzel bölüm isimli programın sunuculuğunu yapmaya devam etmektedir. Öte yandan 2019 yılında dünya turu düzenlemiştir.

Kaç Yaşında?

Elif Tümen ile ilgili olarak en çok merak edilen sorulardan biri de kaç yaşında olduğudur. Başarılı sunucu Elif Tümen, yukarıda da belirttiğimiz gibi 2 Mayıs 1990 tarihinde dünyaya gelmiştir. Yani kendisi şu anda 30 yaşındadır. Öte yandan Boğa burcudur.

YouTube’a 30 Mart 2013 tarihinde katılan Elif Tümen’in bu platform üzerinde 10 binden fazla abonesi bulunmaktadır. Videoları toplamda 500 binden fazla izlenme almıştır. Aynı zamanda Instagram üzerinde 15 binden fazla takipçisi bulunmaktadır.

Sevgilisi Kim? Eşi Kim?

Başarılı sunucu Elif Tümen, Eylül 2020 tarihinde yazılımcı, gezgin ve yelkenci Engin Yuvaktaş ile dünya evine girmiştir. Eşinin adı Engin Yuvaktaş’tır. Boyu, kilosu, aslen nereli, annesi ve babası kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Elif Tümen ile İlgili Aramalar

Google’da Elif Tümen ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; elif tümen kaç yaşında, elif tümen eşi ne iş yapıyor, elif tümen aslen nereli, elif tümen boyu kaç, elif tümen instagram, elif tümen youtube, elif tümen star tv

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

offshore hosting