Stump Me 6. Seviye “En Büyük Balığı Bul” Sorusunun Cevabı Nedir?

En büyük balığı bul sorusunun doğru cevabı nedir? Stump Me isimli oyunda sorulan “en büyük balığı bul” sorusunun cevabı nedir? Son zamanlarda oldukça popüler hale gelen zeka oyunları, şu anda neredeyse herkes tarafından bilinen ve indirilenler oyun türleri arasında yer alıyor. Daha önceki yazılarımızda Brain Test ve Brain Out gibi zeka oyunlarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “en büyük balığı bul” sorusundan söz edeceğiz. 

Stump Me 6. Seviye: “En Büyük Balığı Bul” 

Oyunun başlarında sorulan bu soruda ekranda yer alan en büyük balığı bulmamız isteniyor ancak sorunun doğru cevabını deneme yanılma yöntemiyle bulmak imkansız. Bunun için farklı bir çözüm yöntemi sergilemeli ve soruları bu mantıkla cevaplamalıyız. 

Sorunun Doğru Cevabı: Bütün Balıkları Yedir 

Ekranda yer alan ve diğer balıklara göre büyük olan balığın, kendinden küçük olan balıkları yemesini sağlayın. Böylece bu büyük balık, diğerini yemeye başlayınca daha da büyüyecek ve en küçük balığı da yiyince en büyük balık olacak. 

Stump Me Nasıl Çözülür?

Öncelikle bu oyunun diğer benzerlerinden ayrılan herhangi bir yanı yok. Tıpkı diğer zeka oyunları gibi Stump Me oyununda da aynı oyun kuralları geçerli. Bunun için evvela soru cümlesini iyi okumak ve iyi kavramak gerekiyor. Bazı sorular deneme yanılma yöntemiyle de çözülebilir iken bazı sorularda telefonu sallamak, yan çevirmek veya sağa sola döndürmek de bir çözüm olabiliyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

yabancı dizi izle