Brain Test 28. Seviye “Buzağılara Tıkla” Sorusunun Cevabı Nedir?

Buzağılara tıkla sorusunun doğru cevabı ne, Brain Test isimli oyunda sorulan buzağılara tıkla sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarını sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “buzağılara tıkla” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Test 28. Seviye: Buzağılara Tıkla 

İlginizi Çekebilir:  Easy Game 27. Seviye “Kediciği Doyur” Sorusunun Cevabı Nedir?

Görüp görebileceğiniz en kolay sorulardan biri bu ve oldukça basit bir çözümü var. Nitekim bazı sorularda fazla mantık yürütmek gerekiyorken bu ve benzeri sorularda üzerinde fazla da düşünmeye gerek yok. Fazla düşünmeyin. 

Sorunun Doğru Cevabı: İnekleri Birleştir

Normalde ekranda buzağı yok ancak buzağıların meydana gelmesi için ineklerin çiftleşmesi gerekecek. Bunun için de iki ineği birbirine yakınlaştırın. Daha sonra da doğan buzağılara 4 tane tıklayın.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 80. Seviye “Soldaki Boksör Kazanmalı” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Oyunda evvela dikkat edilmesi gereken husus soru cümlesine çok dikkat etmek. Burada bazen sorunun cevabı olduğu gibi verilebiliyor. Aynı zamanda ekranda hareket eden her nesneye de dikkat edin. Öte yandan bazı sorularda ekrana rastgele dokunmak, telefonu sallamak, yan çevirmek veya sağa sola yatırmak da bir çözüm olabiliyor. 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 166. Seviye ''Bu Nasıl Doğru Olabilir'' Sorunun Cevabı Nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara