Biyografi

Feyza Sevil Güngör Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu?

Feyza Sevil Güngör kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisinden söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca Feyza Sevil Güngör’den söz edeceğiz.

Feyza Sevil Güngör Kimdir?

  • Oyuncu.

1997 yılında dünyaya gelen Feyza Sevil Güngör, oyuncu olarak bilinmektedir. Savaşçı adlı dizide Ayça karakterinin yerini almıştır. Lisans eğitimini tamamladıktan sonraki ilk dizi deneyimi Savaşçı olmuştur. Aynı zamanda profesyonel oyunculuk eğitimleri de almıştır. Öte yandan FOX TV ekranlarında yayınlanan Savaşçı adlı dizide Seçil Buket Akıncı’nın canlandırdığı Ayça karakterine hayat vermeye başladığını belirtmek gerekir. Daha öncesinde Ayça karakterine hayat veren Seçil Buket Akıncı diziden ayrılmıştır. Sonrasında ise Ayça karakterine Feyza Sevil Güngör hayat vermeye başlamıştır. Dizide ayrıca Savaşçı adlı dizide General Kutalmış’ın kızı olarak görev alacaktır. Feyza Sevil Güngör ayrıca Aldatmak adlı dizide rol almıştır.

İstanbul Ticaret Üniversitesi’ne 2015 senesinde başlayan Feyza Sevil Güngör, bölümünden 2020 yılında mezun olmuştur. Aynı zamanda Instagram hesabından da aktif paylaşımlar yapan Feyza Sevil Güngör, ayrıca oyunculuk eğitimlerine devam etmektedir. Başarılı oyuncu Feyza Sevil Güngör hakkında merak edilen boyu kilosu kaç, gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds